KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354312
nr 1235 4312
Kurt Heinonen (1915-1983), Finland. Marin, signerad. Olja på duk, 48x19
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:16:26
100 kr
150 kr